Adidas- Super aksion

Sold By: Top Oferta
Kategoria: Tag:

Përshkrimi

Super aksion, mbi 50% Zbritje
Seria e numrave per meshkuj prej 40-46, dhe per femra 36-40
Sasia eshte e limituar!
Porosit Online: Transporti behet ne krejt #‎Kosoven‬
VIBER & Whatsapp +386-49-370-043

Komente

Nuk ka komente ende.

Be the first to review “Adidas- Super aksion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *