PRIMASOL TELATIYE 5* 390 EUR

Sold By: Top Oferta
Kategoria: Tag:

Përshkrimi

PRIMASOL TELATIYE 5* 390 EUR

Sherbimi : ALL INCLUSIVE
Nisja : 09.09.2016
Vendi : ALANYA

Bileta kthyese e aeroplanit
Transferi Aeroport Hotel Aeroport
Akomodimi në Hotel 7 Netë
Ushqim dhe pije pa pagesë

 

Komente

Nuk ka komente ende.

Be the first to review “PRIMASOL TELATIYE 5* 390 EUR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *